Gdynia i Gdańsk to ważne nadbałtyckie miasta portowe. W związku z tym, znaczącą rolę w gospodarce naszego regionu zajmuje przewóz towarów drogą lądową i morską. Jesteśmy jedną z wielu firm w naszym województwie, która zajmuje się profesjonalnym świadczeniem tego typu usług. Specjalizujemy się w usługach transportowych samochodowych. Transport to nasza pasja, którą rozwijamy od kilkunastu lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz zaufana kadra pozwala nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Dbamy o to, aby usługi transportowe były świadczone w sposób bezpieczny i sprawny.

Nasz tabor pozwala na organizację przewozów wszelkiego typu ładunków, mieszczących się w przedziale od 3,5 do 24 ton. Dbamy o nasze samochody i staramy się, aby w każdej sytuacji były gotowe do użytku. Regularne przeglądy techniczne pojazdów pozwalają uzyskać ich wysoką niezawodność. Jesteśmy konkurencyjni cenowo i podchodzimy do każdego zamówienia w sposób indywidualny. Pozwala nam to, na osiągnięcie czołowej pozycji w naszej branży na terenie Gdańska i Gdyni.

Wysoki wpływ na jakość oferowanych przez nas usług ma odpowiednie podejście i obsługa Klientów. Zwracamy uwagę, aby każdy z naszych pracowników pamiętał, że jesteśmy przede wszystkim partnerem biznesowym naszych Klientów, a nie tylko usługodawcą. Pamiętamy, że profesjonalne usługi transportowe to nie tylko przewóz towarów czy materiałów z jednego miejsca w drugie, ale także wszystkie związane z tym procesem działania. Bardzo ważną kwestią jest na przykład swobodny przepływ informacji oraz doradztwo techniczne. Korzystamy z rozbudowanego systemu informacji Klientów, dzięki czemu wszyscy zainteresowani w prosty i szybki sposób uzyskują wiarygodne komunikaty na temat wykonywanej usługi. Chętnie służymy pomocą w optymalnym doborze najlepszego i najkorzystniejszego rozwiązania.

Firma TKU jest najlepszym wyborem dla realizacji Państwa oczekiwań w zakresie usług transportowych. Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu!