Jesteśmy specjalistami w dziedzinie przewozu różnego typu ładunków. Nasi wykwalifikowani pracownicy są przygotowani do prawidłowego załadunku i wyładunku wszelkich materiałów. Dzięki temu dostarczamy towar bezpiecznie i szybko, w nienaruszonej formie i w zaplanowanym terminie. Ładunki, które przewozimy są odpowiednio zabezpieczone i dodatkowo ubezpieczone.

Posiadamy auta o różnorodnej kubaturze i szerokiej ładowności (od 3,5 do 24 ton), z możliwością jednorazowego załadunku do 38 euro-palet. Taki sposób załadunku w znaczny sposób obniża koszt przesyłki.

Działamy na terenie całego kraju, więc nasi pracownicy są w stanie odebrać ładunek praktycznie z każdego miejsca w Polsce. Jest to duża zaleta transportu drogowego. Możliwość załadunku na terenie Gdańska czy Gdyni gwarantuje szybszą realizacje powierzonych usług w związku z istniejącą na terenie Trójmiasta bardzo dobrze rozwiniętą infrastruktura drogową.

Powierzając naszej firmie przewóz ładunków mogą Państwo być pewni bezpieczeństwa przesyłki oraz terminowego wykonania usługi. Wycenę naszych usług przygotowujemy indywidualnie dla każdego zainteresowane współpracą kontrahenta. Jest ona uzależniona od rodzaju i ilości przewożonego towaru oraz czasu i miejsca doręczenia. Staramy się być konkurencyjni i proponować atrakcyjne rozwiązania cenowe.

Obsługujemy Klientów nie tylko z okolic Gdyni i Gdańska, ale z całej Polski. Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy poszukują profesjonalnej i rzetelnej firmy oferującej przewóz ładunków.