Podstawą naszej działalności jest transport – czyli kontrolowane przemieszczanie w przestrzeni różnego typu ładunków. Znanych jest wiele rodzajów i klasyfikacji tej usługi. W zależności od drogi, którą przemieszczają się towary wyróżniamy transport: wodny, lotniczy czy lądowy. Firma TKU zajmuje się transportem lądowym, a dokładniej krajowym transportem drogowym.

Pomimo tego, że nasza siedziba mieści się w Gdyni nie ograniczamy swojej działalności tylko do Gdańska czy województwa pomorskiego, działamy na terenie całego kraju.

Rozpoczynając działalność naszej firmy w 2002 roku postanowiliśmy zająć się transportem krajowym. Okazało się, że był to wybór trafny. Wiele firm przekonało się, że korzystanie z zewnętrznych usług przewozowych jest ekonomiczne i opłacalne.

Oferowany przez nas transport krajowy daje naszym Klientom pewność terminowego i profesjonalnego zrealizowania powierzonych nam zadań. Rzetelne wykonywanie usług transportowych zaowocowało gronem zadowolonych Klientów i rozwojem naszej firmy.

Stale poszukujemy najkorzystniejszych rozwiązań, które pozwolą nam zmniejszyć koszty realizowanych usług. Optymalizujemy czas i przebieg tras, zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, inwestujemy w nowoczesny tabor.

Jesteśmy jedną z większym firm z Gdańska i Gdyni świadczącą usługi transportowe. Stabilna pozycja naszej firmy jest gwarancją świadczenia usług na najwyższym poziomie. Naszym celem jest dostarczenie towarów w ustalone miejsce w odpowiednim czasie.

Działamy zgodnie z przepisami prawa, pamiętając o wszystkich naszych obowiązkach wynikających z ustaw: o transporcie drogowym i prawie o ruchu drogowym. Posiadamy ubezpieczenie OC przewoźnika na kwotę 250 tysięcy dolarów.

Transport krajowy samochodami o różnej ładowności to główny profil działalności naszej firmy. Jest to nasza codzienność, dlatego nic nie może nas zaskoczyć. Każde powierzone nam zadanie realizujemy najlepiej jak potrafimy: sprawnie, bezpiecznie i na czas.

Warto zaufać naszemu wieloletniemu doświadczeniu!